Hakkımızda

slider_bg_3
SILOPRO ; 2001 yılından beri sizlere en

yüksek kaliteyi sunmak için çalşmaktadır.

slider_bg_3
Profesyonel ve yenilikçi kalarak,
sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulmuş olan SILOPRO, tahıl depolama sektöründe en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörde sürdürdüğümüz çalışmalarımız sonucunda edindiğimiz tecrübe ve taviz vermediğimiz dürüst ticaret anlayışımız, şirketimizi Türkiye’nin en büyük ihracat, dağıtım ve toptan satış yapan firmalardan biri konumuna getirmiştir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz çelik silolar ve ekipmanlarında kullanılan tüm malzemeler ISO 9001 sertifikalı ve kalite yönetim sisteminin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

İleri teknoloji ile kurulmuş tesisinde SILOPRO, silo ve ekipmanlarının imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. Gerekli altyapı, teknoloji ve yeterli insan gücüne sahip olması, sektöründe iddialı bir konuma gelmesinde etkili olmuştur. Kısa bir zaman dilimi içerisinde Türkiye ve yurtdışında değişik tonaj ve ebatlarda çelik tahıl depolama siloları, kovalı elevatör, silo taban betonları, kule platformu ve diğer taşıma gruplarının imalat ve montajını zamanında, kusursuz olarak teslim etmesi, bugünkü başarısının temelini oluşturmaktadır.

Yüksek teknolojiye sahip tesislerimizde, uluslararası standartlarla desteklenen üretimin her aşamasında modern makineler kullanılarak doğru bir analiz, çağdaş bir metot, tarafsız bir yorum ilkesiyle kontrol ettiğimiz güvenilir, kaliteli tahıl depolama ekipmanlarını pazara sunmaktayız çünkü biz kalitenin bir yaşam prensibi olduğuna inanmaktayız.

SILOPRO; tasarım konusunda da ayrıcalığını, uzmanlaşmış Ar-Ge (Araştırma-Geliştirme) departmanı, üretimin her aşamasında modern makineler kullanılarak yapılan kusursuz imalatı, üretim sonrası kalite kontrolü gerçekleştiren mühendislik kadrosu ve müşterilerinin gereksinimlerini analiz edip kendilerine optimum çözümleri sunan kalite güvence departmanıyla ispatlıyor. Ar-Ge Departmanında çalışan tecrübeli mühendisleri en güncel bilgisayar çizimleri ve tekniklerini kullanarak geliştirme ve proje tasarımı, taslaklar, planlar, çizimler ve üretim şartnameleri hazırlamaktadırlar.

SILOPRO, müşterilerinin gereksinimlerini tam olarak karşılayabilmek ve kaliteli ürün ulaştırabilmek için sadece gelişen teknolojinin yeterli olmadığını, insana yatırımın ve kalite unsurunun da en az teknoloji kadar önem arz ettiğini düşünerek kalite yolculuğuna başlamıştır. Kalite yolculuğumuz sırasında şirketimiz günün gereklerini hatta gelecek beklentilerini karşılayan kalite uygulamalarının öncüsü olmayı hedeflemiştir.

Yüksek başarı grafiğini her geçen gün daha da ileriye taşımak SILOPRO’nun ana ilkesidir. Bu nedenle iş ciddiyetimizi sürdürerek üretim ve hizmette en iyisini siz müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.