Kovalı Elevator

Kovalı Elevator

Elevator; tahıl gibi ambalajsız yüklerin bir düzeyden başka bir düzeye dik olarak taşınmasında kullanılır.SiloPro bu amaçla tahılların en ekonomik şekilde, zarar görmeden silolara dolumunu gerçekleştiren elevatorler üretmektedir.Bu elevatörlerin kaldırma kapasiteleri ve yükseklikleri çok çeşitlidir. 3 mt den 50 metreye kadar değişen yükseklik ve 2 tondan 400 tona kadar değişen kapasitede elevator modellerimiz mevcuttur.

SILOPRO kovalı elevatorleri modüler olup, tüm aksamları civata bağlantılıdır. Bu özellik, elevatorun kolay monte edilebilmesini ve parça değişimlerinin de kısa bir süre içerisinde yapılabilmesini sağlar. SILOPRO isteğe göre özel güçlendirilmiş profillerle kaynaklı imalat da yapmaktadır.

SILOPRO elevatorleri yüzey özellikleri açısından galvaniz sacdan veya koruyucu boya kaplı olarak isteğe göre imal edilir.SILOPRO pazarda bulunan diğer elevatorlere göre üstünlükler taşımaktadır. En önemli üstünlüğü geri dönüş kilitli redüktör kullanarak, olası elektrik kesilmelerinde elevatorun tıkanmasını önleyen düzenek sağlamasıdır.

FOTO GALERİ